![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447605237_869861228519049_9016719461273427467_n-1024x768.jpg)
У змаганнях взяли участь військовослужбовці, які отримали поранення та ветерани.
З 30 травня по 3 червня в столиці проходив нацвідбір на Ігри Нескорених – 2025, у яких за право представляти українську збірну боролися й військовослужбовці 21-ї бригади Національної гвардії України.
Про це повідомляє Військова частина 3011 Національної гвардії України.
Олександр Пискун, який отримав поранення у 2014-му році, змагався у двох видах спорту – стрільбі з лука та тенісі, де виборов дві “срібні” медалі.
Роман Журавель виступив у плаванні на дистанціях 50 м та зайняв два призових місця, отримавши “золото” у плаванні на спині та “бронзу” у плаванні вільним стилем, а також третє місце у змаганнях з волейболу сидячи.
Усього учасники боролися у 9 видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диска), велоспорт, плавання, волейбол сидячи, баскетбол на кріслах колісних, паверліфтинг веслування на тренажерах, стрільба з лука та настільний теніс. Протягом червня комісією до національної збірної будуть обрані 35 учасників, які представлятимуть Україну на Іграх Нескорених, що відбудуться наступного року у Канаді.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447608906_869861115185727_2235203753575045895_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447613366_869861011852404_4393180372667404998_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447604346_869861065185732_820428407225652789_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447764654_869860875185751_5562062136003261169_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447768715_869861205185718_5726713156375709604_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447769742_869860855185753_5264856445490330705_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447770859_869861281852377_4184654278995245884_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447773053_869861158519056_8279574373015580468_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447774274_869860975185741_2459772220342228465_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/447853164_869860831852422_8683344110967079853_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE