asd

Всі новини про життя міста

Криворізькі волонтери потрапили під обстріл на Херсонщині й дістали важких поранень

1 березня на Херсонщині були важко поранені двоє волонтерів із Кривого Рогу. Чоловіки мали евакуювати з села Зміївка літню жінку та трьох дітей, натомість потрапили під ворожий обстріл. 

З власних джерел журналісти ТРК Рудана дізналися подробиці трагічної події.

«У 54-річного чоловіка – контузія. А от стан 34-річного – набагато важчий. Чоловік отримав уламкові поранення руки, у нього неповна ампутація передпліччя та складні переломи руки й ноги», – розповіли нашим журналістам у БО «БФ Добро+дій».

Вони обидва Івани й обидва волонтери. Старший із них родом саме зі Зміївки, але вже кілька місяців, як переїхав з родиною до Кривого Рогу, рятуючись від окупації. Учора він мав забрати з рідного села літню сусідку з трьома маленькими дітьми та завезти односельцям гуманітарну допомогу. Люди тут живуть під постійними обстрілами, оскільки лінія фронту – за Дніпром.

Уже в селі чоловіки потрапили під щільний вогонь ворога. До хати бабусі не доїхали всього 50 метрів.

«Жертв могло б бути набагато більше, бо від нашого буса залишилась лише купа металу», – кажуть чоловіки.

Поранених одразу ушпиталили до Бериславської лікарні. У молодшого Івана з тіла вже витягли уламки. Сьогодні його мають доправити до обласної лікарні Херсона – там більш досвідчені медики. А 54-річний волонтер повернувся до Кривого Рогу. Його стан легший, тож буде лікуватись амбулаторно.

Обидва чоловіки від початку деокупації постійно в роз‘їздах по Херсонщині. Від БО «БФ Добро+дій» вони возять людям продукти і допомогу. Раз на два тижні бувають у Козацькому, від якого рукою подати до Зміївки. Жити там зараз важко, але люди не здаються, кажуть: «Ми віримо у Перемогу».

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи