Всі новини про життя міста

Криворізький Центр Сучасної Культури спільно з університетом ДУЕТ презентують виставковий проєкт «Спротив»

Офіційне відкриття відбудеться 10 листопада о 18:00. 

Війна в Україні триває 9 років. У 2022 році почалось повномасштабне вторгнення російської федерації. Такий стан речей потребує прямого опору: військового, політичного, інформаційного. 

Низові ініціативи, невеликі організації, незалежні митці/мисткині, дослідники/дослідниці, куратори/кураторки першими відреагували на виклики повномасштабного вторгнення і швидко реорганізувалися, щоб тут і зараз закривати термінові потреби, тим засвідчивши що самоорганізація, гнучкість і оперативність є важливими умовами спротиву в ситуації швидко змінюваної реальності. Спираючись на св власний досвід і досвід наших колег, ми можемо визначити спротив як щоденні практики.

Виставковий проєкт досліджує практики спротиву, як їх бачать українські мисткині і митці. Як суспільством у стані війни розуміється супротив? Чого ми можемо навчитися в перспективі з практик спротиву, які виникають в часи кризи? Як наші сьогоднішні практики спротиву формують (відображають) наше бачення майбутнього та готують його?

Художники_ці, що беруть участь: Пьотр Армяновський, Ольга Бабак, Олена Афанасьєва та Макс Афанасьєв, Ольга Коваль, Максим Буба, Марина Довганич, Яна Крикун, Вікторія Розенцвейг, Maрина Чайка.

Куратори виставки: Юрій Кручак та Юлія Костерєва.

Проєкт реалізується Центром сучасної культури Кривого Рогу у співпраці з ДУЕТ. За підтримки: Український Культурний Фонд, Платформа міждисциплінарних практик «Відкритий Простір» Open Place, 39.9 Gallery та ГО «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Тривалість виставки з 10 листопада по 10 грудня 2023 року.

Відкриття 10 листопада о 18:00. Вхід безкоштовний.

Адреса: Площа Визволення 2, м. Кривий Ріг. Укриття університету ДУЕТ.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі