Міністерство цифрової трансформації України провело перший пілотний індекс цифрової трансформації територіальних громад України. Серед 1116 територіальних громад, які взяли участь в оцінюванні Кривий Ріг посів 11 місце.
Про це повідомив перший заступник міського голови Євген Удод на своїй сторінці у Фейсбуці.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_13-42-21-1024x575.jpg)
«За результатами Кривий Ріг увійшов у ТОП-100 та посів дуже високе 11 місце серед понад 1100 громад (!), поступившись лише деяким обласним центрам. Це стало можливим завдяки унікальним електронним сервісам, які впроваджені у місті для зручності городян: Картка криворіжця, електронний квиток, мобільний додаток «Зручний маршрут», Єschool та багатьом іншим», – написав Євген Удод.
Також, перший заступник міського голови зазначив, що місто не зупиняється на досягнутому і прагне стати лідером у цьому напрямку.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_13-42-24-1024x575.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE