Фотограф Анатолій Сальник зафіксував у Криворізькому районі дуже милих диких тваринок.
Про це він повідомив у тематичному пабліку у фейсбуці.
“12.05.24 р. На північ від Кривого Рогу. З радістю для себе відзначив збільшення популяції Зайців на території Криворіжжя, зустрічаю цих тваринок часто, а оскільки зайцям легше зробити вигляд, що їх не має чим тікати, фотографувати їх легко і цікаво!” – зазначив він.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436151447_7636214859806617_7600330540722518794_n-1024x601.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436162360_7636214846473285_205751212034236704_n-1024x612.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436273842_7636215019806601_4313090296148949551_n-1024x714.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436334917_7636214843139952_2819540015264473629_n-1024x614.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436382003_7636215043139932_8552740845432531115_n-1024x578.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE