![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-07-1024x768.jpg)
У Кривому Розі тривають новорічні заходи та святкові програми для юних криворіжців – вже більше 31 тисячі дітей взяли участь у святкових програмах та отримали подарунки від міста.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-09-1024x768.jpg)
26 грудня творчий колектив музичної школи №4 подарував розважально-ігрову програму «Листи до Святого Миколая» дітям із родин військовослужбовців та діткам з особливими освітніми потребами. Привітав малечу та вручив їм солодкі подарунки голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-07-2-1024x768.jpg)
«Ми не ставили в місті великі ялинки, щоб не робити скупчення людей. Треба все ж таки пам’ятати, що у нас 55 км до лінії бойового зіткнення, якщо по прямій рахувати через Мар’янське. Але, ми намагаємося зробити, щоб якомога більше пройшло концертів – робимо все, щоб діти могли якось відволікатися, жити нормальним життям. Ми всі пам’ятаємо як у дитинстві з нетерпінням чекали на Новий рік та Різдво. І ці незабутні емоції та враження зараз хочемо подарувати малечі. Це їм дуже потрібно – дружні зустрічі з однолітками, подарунки, атмосфера свята, улюблені казкові герої. Починаючи з 6 грудня у місті триває марафон новорічних привітань і на сьогодні відбулося понад 170 заходів у наших закладах культури. З них 95 заходів – для дітей пільгових категорій. Всього 35000 дітей отримають подарунки від міста. Зазначу, що заходи проходять з дотриманням норм безпеки – у всіх закладах, де відбуваються концертні програми, є облаштовані укриття. Робимо все можливе для того, щоб новорічні свята для дітей відбулися й подарували їм гарний настрій»,- підкреслив Олександр Вілкул.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-09-2-1024x768.jpg)
Цьогоріч новорічні та різдвяні подарунки від міста отримають понад 35 тис. хлопців та дівчат. Це – діти військовослужбовців, дітки, батьки яких поранені, полонені, безвісти зниклі, діти з особливими освітніми потребами, обдаровані діти, діти-сироти, діти з інвалідністю, дітки з багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, діти з-поміж ВПО, також подарунки підготували для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Олена Ковальська, директор музичної школи №4 сказала: «Сьогодні ми проводимо творчу казку «Листи до Святого Миколая». Переглянути казку прийшли близько 150 дітей. Ми поєднали і концертні номери, і інтерактивні ігри. Хочу подякувати керівництву міста за прекрасні новорічні подарунки для малечі».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-07-3-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-08-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-08-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-09-3-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_15-43-10-1024x768.jpg)
Святкові концерти організували театри, палаци культури, музичні та мистецькі школи та школи міста для того, щоб охопити якомога більше дітей, враховуючи пропускну спроможність закладів з укриттями.
новини Кривий Ріг LIFE