Всі новини про життя міста

Мешканці Дніпропетровщини минулоріч безкоштовно прихистили майже 40 тис людей з «гарячих» точок

Від початку повномасштабної війни мешканці області допомагають людям з «гарячих» точок із розміщенням. Безоплатно приймають їх у власному житлі. Тільки минулоріч за урядовою програмою «Прихисток» дали дах над головою майже 40 тис переселенцям.

Як вона працюватиме у 2024-му, розповіли в ОВА.

«Безоплатно розмістивши у себе переселенців, мешканці області можуть отримати компенсацію. Це передбачено урядовою програмою «Прихисток», яка фінансується Товариством Червоного Хреста України. Минулоріч за нею тільки на Дніпропетровщині дах над головою отримали майже 40 тис людей з «гарячих» точок», – зазначила начальниця управління департаменту соціального захисту населення ОВА Вікторія Чернигіна.

Розмір відшкодування – до 450 грн на місяць за кожного поселеного. Отримати кошти можна, зареєструвавши пропозицію для розміщення мешканців, які вимушено покинули власні домівки, на сайті «Прихисток».

Тільки-но прийняли пожильців, слід повідомити про це органи місцевого самоврядування. Надати документи, які підтверджують, що ви є власником майна. А ще довідки про статус людей, яких прихистили та реквізити банківського рахунку. Після – написати заяву на компенсацію. Звернутися із цим можна й до адміністраторів ЦНАП.

«Прихисток» працюватиме і цього року. Щоправда, тепер відшкодування не передбачене для власників житла, які прийняли у себе родичів», – додала Вікторія Чернигіна.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі