![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/abgcetjd9hre6adx.jpg)
17 січня на стінах рідного навчального закладу Дениса, у навчально-виховному комплексі №128, відкрили меморіальну дошку. На жалобну подію завітали батьки, брат та троє сестер загиблого воїна.
Про це повідомили у Телеграм-каналі НА ЧАСІ: Кривий Ріг.
Денис Комар у війську був з 19 років. Воював в «Азові». Від початку повномасштабного вторгнення потрапив до найгарячішого місця – стримував русню у Маріуполі. Його не стало 23 березня 2022 року, але тіло вдалось забрати у Кривий Ріг лише через чотири місяці.
Тепер на стінах школи його фото завжди нагадуватиме про подвиг, який зробив наш земляк у Маріуполі разом зі своїми побратимами. Вічна пам’ять герою!
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-16-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-17-1-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-21-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-18-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-23-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-24-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-17_15-19-24-1024x768.jpg)