![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405584863_937608094400056_4045378372980074729_n-1024x576.jpg)
Новий проєкт з надання медичної допомоги військовим вже функціонує.
Міська влада Кривого Рогу впровадила військову стоматологію.
Про це проінформував голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул в соцмережі:
«Підтримка наших військових Радою оборони міста – це не лише пікапи, вантажівки, БПЛА, приціли, обмундирування та багато іншого. Так, створили ще і мобільний стоматологічний кабінет для військових, так як отримати нагальну фахову допомогу в бойових умовах дуже непросто.
Новий проєкт Military Dentistry Kryvbas вже працює. Це спільний проєкт Ради оборони Кривого Рогу і стоматологів міста. Ми допомогли з закупівлею медичного обладнання. Кабінет на колесах оснащений стоматологічною установкою, засобами стерилізації і всім іншим необхідним, купили і рентген-апарат.
Завдяки укомплектованому мобільному кабінету лікарі-стоматологи можуть і на віддалених ділянках фронту допомагати воїнам. Зараз в команді безкоштовно працюють 7 кваліфікованих спеціалістів. Цього тижня працювали на Херсонщині. За перший виїзд медики пролікували більше десятка військовослужбовців.
Величезна подяка медикам – ви справжні молодці!».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405901929_937608074400058_1948992894425149448_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405546458_937608121066720_6076356818933840092_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405929565_937608091066723_4895385055548758987_n-1024x573.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405584337_937608117733387_6707875445152420225_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/405901813_937608134400052_2771726432615478557_n-1024x588.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE