![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-8.jpg)
На черговому засіданні робоча група «Прозорість та підзвітність» розглянула конкретні тендери. Обговорили їх доцільність та обґрунтованість цін.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
«Всі мають розуміти: в країні війна. Кожну копійку бюджетних коштів слід витрачати ефективно. Закупки повинні бути адекватні сьогоденню. А максимум ресурсу – спрямовано на підтримку Сил оборони», – наголосив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.
На зустріч запросили замовників робіт. Розглянули кілька тендерів. Це капремонт коридору в одному з ліцеїв Новомосковського району. Озеленення Дніпра – квіти, кущі та дерева для міста. А ще – нова форма для Муніципальної варти. Дискутували про доцільність цих витрат й обґрунтованості цін.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-18.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-14.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-17.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-15.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-8.jpg)
«З 2018 року у нас не було закупівлі зимового одягу. Кадровий склад міняється. Замість хлопців, які пішли в ЗСУ, працюють дівчата. Вони взяли чоловічу форму, перешили й доносили. Але зараз вона вже непридатна», – аргументував заступник директора КП «Муніципальна варта» Геннадій Павлов.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-16.jpg)
Володимир Орлов резюмував, що робоча група надасть свої рекомендації щодо розглянутих закупівель. За його словами, регіон вже має досвід відмінених торгів, які були не на часі. І як результат – зекономлені мільйони для більш нагальних потреб.
новини Кривий Ріг LIFE