asd

Всі новини про життя міста

Між Бахмутом і Соледаром загинув відомий криворіжець Юрій Назаренко

Про гірку втрату написав активіст Юлій Морозов на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Слів нема. Важко збираю себе в купу, бо є важливі зустрічі, які не варто скасовувати.

ФБ нагадує про допис від 2014 року.

Я впевнений, ми ще багато напишемо про Yura Nazarenko, але, на жаль, це вже будуть лише спогади. Юрка вбили росіяни між Бахмутом і Соледаром… Сьогодні йому виповнилося 30

====

[допис від 12 грудня 2014 року]

Це Yuriy Nazarenko. Ви ще не знаєте, шо за один?

Майже впевнений, що це тимчасово, і про Юрчика скоро знатимуть всі.

Він прийшов до нас в ШELTER+ років 5 тому. Звичайний, на перший погляд, хлопець з технікуму. Співати хотів, а у нас був проект «Фабрика рок-зірок». Співав він не дуже тоді, але щось було в тому невисокому, худорлявому, вже тоді україномовному хлопці.

Трохи згодом Юра здивував нас, коли розказав, як батьки його, типові українські заробітчани в Португалії, запросили сина до себе і намагалися вмовити його лишитися за кордоном. 17-річний хлопець тоді написав у себе ВКонтакті щось на зразок: «Звичайно, там набагато краще, люди посміхаються і легше гроші заробити, але якщо ми всі з України поїдемо, що ж буде з нашою країною?»

Корочє, Юра лишився і зараз є одним з тих, з ким, я впевнений, буде найтіснішим чином пов’язаний новий етап розвитку ШELTER+.

Сьогодні Юрчик Назаренко, тернопільський криворіжець – цікавий музикант, радіо-продюсер (ви скоро почуєте про ці іпостасі його творчої натури), один з творців Event-кафе “Осередок” (про нього можна і треба чути вже) і щасливий молодий чоловік своєї Наталки”.

новини ривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи