Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині обговорили проєкт обласного бюджету-2024

На Дніпропетровщині представники влади, громадськості та депутатських фракцій обговорили проєкт обласного бюджету-2024. Окреслили акценти головного кошторису на наступний рік. Охочі могли поставити запитання керівникам профільних департаментів ОВА.

«Підготовка проєкту обласного бюджету-2024 на фінальному етапі, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. – Це кошторис воєнного часу. Тому акценти, крім соцзабезпечення, на захисті наших людей та допомозі Силам оборони».

За його словами, на підтримку армії та програм захисту закладають в рази більше, ніж передбачалося при затвердженні цьогорічного бюджету. Зосередять увагу також на потребах критичної інфраструктури. Продовжать створювати реабілітаційні центри та облаштовувати безпечні умови в закладах соціальної сфери.

«Ми тісно взаємодіємо з навчальними закладами. Діти та батьки активно допомагають, – розповів голова благодійного фонду «Сприяння 25-й окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді» Віктор Кучинський. –  Тому мене цікавило, як наступного року буде організований освітній процес та в якому режимі фінансуватимуться заклади. Отримав переконливу відповідь. Вдячний, що запросили. Все було відкрито та зрозуміло».  

Кошти виділять й на комплексні регіональні програми – в освіті, охороні здоров’я, культурі, соцзахисті.  Загалом обласний бюджет Дніпропетровщини на 2024 рік з урахуванням держсубвенцій – 8,6 млрд грн.

«Перший раз за понад 10 років при обговоренні кошторису залучили нашу Федерацію. Це практика європейська. Там жодної бюджетної цифри не приймається без обговорення з профспілками та роботодавцями. В області є розуміння, що на шляху до Євросоюзу це питання важливе», – вважає голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.

Як і раніше, витрати бюджетних коштів в області контролює робоча група «Прозорість та підзвітність». Вона слідкує за доцільністю тендерів та дотриманням норм під час їх проведення.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі