Всі новини про життя міста

«Риба» – сапер Криворізької окремої 129-ї бригади ТрО (фото)

Робота саперів дуже складна і небезпечна справа, вона не пробачає помилок і вимагає надзвичайної сконцентрованості дій. Спокійний і розважливий криворізький боєць Михайло з позивним «Риба» став сапером, бо відчув важливість і необхідність своєї місії.

Криворізька 129-а окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ продовжує розповідати про своїх Героїв:

«Хлопець закінчив технікум і у 2018 році та розпочав строкову службу в армії, після чого продовжив служити по контракту. Наступного дня після початку повномасштабного вторгнення записався до Тероборони й одразу став до справи. Разом із побратимами виставляв мінні загородження навколо рідного міста, щоб стримати просування ворожої техніки. Мінували мости та греблі, підривали периферійні шляхи та потенційно можливі проходи ворога на підступах до Кривого Рогу.

У період визволення від ворога території на Херсонському напрямку, «Риба» у складі підрозділу майже пішки пройшов багато десятків кілометрів у степах, де розташовувалися ворожі позиції та по населеним пунктам, які звільняли Сили Оборони.

«Ми першими йшли на ворожі позиції після втечі окупантів, — розповідає Михайло, — заходили у місця скупчення ворожої техніки та тимчасові склади боєприпасів, адже після відступу, російські війська покинули безліч замінованої техніки, зброї та усього іншого мотлоху, під якими закладали вибухівку. У помешканнях, де вони перебували, на по розтяжки та прихованих «капканів» з вибухівкою. Ми з міношукачами прокладали шляхи для подальшого наступу наших військ. А коли наші проходили та закріплювалися, ми знову заміновували території, якими міг би прорватися ворог».

Сьогодні підрозділ «Риби» продовжує виконання своїх бойових завдань у зоні відповідальності 129 окремої бригади територіальної оборони. Хлопці перевіряють на предмет наявності мінування територій, де облаштовуються спостережні пости й ретельно заміновують підступи до них. Процес цей дуже виснажливий як фізично, так і емоційно, до того ж ще й відповідальний, бо мало закопати в землю міну, необхідно скласти мапу мінних полів. Але наші бійці справляються, як і сотні разів раніше».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі