Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині відбудеться Міжнародний молодіжний форум: встигни зареєструватися

В обласному центрі відбудеться Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього». Він збере представників влади та бізнесу, а також іноземних партнерів і громадських активістів. Долучитися до нього можуть півтисячі учасників. Для цього необхідно зареєструватися.

Про це під час брифінгу розказав радник начальника ОВА Максим Свисенко. 

«Форум відбудеться 7 грудня у Дніпрі. До участі запрошуємо не тільки студентів, а й тих, хто бачить своє майбутнє у процесах розвитку держави, – сказав Максим Свисенко. – Захід – частина програми «Державотворець», заснованої Міністерством молоді та спорту України. Її мета – сприяти особистісному і професійному розвитку людей від 14 до 35 років та посилювати їхню роль у житті країни».

Ініціатором форуму стала Дніпропетровська ОВА. Приєднатися може молодь з різних куточків країни. Число учасників обмежене – до 500. Аби потрапити в їхні ряди, необхідно до 30 листопада заповнити заявку за посиланням.

На заході будуть панельні дискусії та лекції від фахівців. А ще – «Алея можливостей», яку організують активісти і підприємці з усієї країни. Це своєрідна презентація доступних напрямків для самореалізації молодих людей. 

«40 найактивніших учасників Форуму зможуть долучитися до освітнього курсу. Він стартуватиме на початку 2024-го. Протягом семи днів з молоддю працюватимуть запрошені спікери. Хлопці та дівчата не тільки будуть навчатися у лекторію, а й відвідають державні установи і підприємства регіону», – додав радник начальника ОВА.

Загалом, програма «Державотворець» працює вже п’ять років. За цей час має більш ніж 700 випускників з різних регіонів країни.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі