asd

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині відзначили переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Джура» (фото)

На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного етапу всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Серед понад півтисячі дітей обрали переможців та призерів. Юнаки та дівчата отримали медалі, грамоти та кубки.

Про це повідомили в ОВА.

«Ця гра загартовує характер, пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України. А ще «Джура» дарує досвід, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає. Це великий світ, в якому знаходять нових друзів. Пишаюся юними джурами, кращі з яких представлятимуть регіон на всеукраїнському рівні», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

До обласного етапу долучилися понад півтисячі дітей з усієї області. Загалом 67 роїв. Вони змагалися протягом тижня. У трьох вікових категоріях – молодшій середній та старшій. Гра проходила онлайн.

Команди, а точніше рої, з Кривого Рогу, Кам’янського, Верхньодніпровська, Павлограда, Першотравенська, Юр’ївської і Межівської громад.

Ірина з рою «Ратоборець». Усім учасникам 15-16 років. Дівчина каже, долучилась до «Джури» вперше. Впевнена, усі здобуті навички знадобляться.

«Проходили туризм, медицину, поглиблювали знання з історії. Були завдання на фізичну підготовку. Дуже сподобалося. Ми всі як одна сім’я. Дуже тепло спілкуємося. Стали срібними призерами у чесній конкурентній боротьбі», – розповіла Ірина.

9-річна Соломійка – представниця рою «Ханделеївські козачата». Команда також виборола друге місце.

«Ми співали пісень, вчили вірші, долучались до руханок. Хочу і наступного року грати у «Джуру». Це цікаво й пізнавально», – сказала Соломійка.

Переможцями у молодшій віковій групі став рій «Соколята» з Першотравенська. У середній групі виборола «золото» команда «Краяни» з Кривого Рогу. З цього ж міста і старші переможці – рій «Залізні вовки».

Усі вони долучаться до Всеукраїнського етапу Джури-2024.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі