asd

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині вступає в дію заборона на вилов раків

З 1 грудня 2023 року розпочинається заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Дніпропетровської області.
Зокрема, на Кам’янському та Дніпровському водосховищах заборона розпочне діяти з 15 грудня 2023 року, яка триватиме до 30 червня 2024 року включно.
“Лов цих членистоногих під час заборони є грубим порушенням правил рибальства, за яке передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого сягає до 680 гривень або кримінальна відповідальність, у випадку завдання істотної шкод. У разі настання кримінальної відповідальності на порушника чекає штраф до 85 000 грн або обмеження волі до 3-х років.
Крім того, за кожен незаконно добутий екземпляр рака доведеться сплатити збитки у розмірі 3332 грн”, – так через допис у соцмережі Дніпропетровський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись заборони на вилов річкових раків.
Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про заборону можна за телефоном «гарячої лінії» відомства : (096) 400-02-50.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі