Всі новини про життя міста

У Кривий Ріг завітав Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Єґер (фото)

У ході візиту у Кривий Ріг Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Єґер ознайомився з проєктами з водопостачання міста, зокрема – із ходом робіт з будівництва водогонів “Інгулець-Південне”, а також іншими проєктами, які реалізуються для стабільного забезпечення криворіжців водою.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.
 
Будівництво магістрального водогону “Інгулець-Південне” – дуже важливий проєкт для стійкого надходження води до Кривого Рогу після руйнування російськими окупантами Каховської ГЕС.


Голова раді оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул підкреслив: “Обговорили з послом Німеччини наслідки руйнування Каховської ГЕС. Адже реальна загроза була – 700 тис людей криворізькій агломерації взагалі могли  залишитись без води. Завдячуючи проєкту, який місто разом з Кривбасводоканалом реалізували з КРЕСу та Макартів, наше місто зараз з водою. Але це – тимчасовий проєкт. Треба перейти на воду з Дніпра, яка потрапляє до Карачунів і далі буде проводитись забір води з Інгульця у Південне водосховище. Це – надвеликий проєкт, який реалізує Державне агентство з питань відновлення та розвитку інфраструктури України – дуже важливий проєкт, який ми обговорили з паном послом.
Я ще раз від імені всіх криворіжців дякую нашим міжнародним партнерам, особисто Надзвичайному та Повноважному Послу Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіну Єґеру за співпрацю та довіру до нашого міста. Упевнений – усі намічені плани та проєкти будуть реалізовані”.


 У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Мартін Єгер відзначив, що йому дуже цікава ситуація у Кривому Розі, відзначив успіхи міста щодо розвитку партнерства з Міністерством внутрішніх справ Німеччини, GIZ, з німецьким містом Дуйсбургом та гарні перспективи подальшого партнерства.  
 
Кривий Ріг з Німеччиною пов’язують давні партнерські зв’язки. Місто ефективно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Українським фондом соціальних інвестицій за різними міжнародними проєктами у сфері медицини, освіти, підтримки та соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб. Також у лютому 2023 року було укладено угоду про Солідарне партнерство між містами Кривий Ріг та Дуйсбург. Проєкт орієнтований на створення житла для тимчасового проживання переміщених осіб і ремонт об’єктів соціальної сфери.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі