Всі новини про життя міста

На Криворіжжі будують одну з найбільш в Європі насосних станцій (фото)

Монтується обладнання на нитці нового магістрального водогону на Криворіжжі.

Насосна станція, яку будівельники монтують на березі річки Інгулець, за потужністю буде одна з найбільших у Європі – 4,5 тисячі літрів в секунду. Технологічно станція забезпечить максимально надійну роботу водозабору. Всі процеси тут автоматизовані.

На станції працюватиме 7 насосів: 4 основних, 1 резервний та 2 аварійних. Пʼять насосів потужністю 1,25 мВт. Два аварійних насоси забезпечать водопостачання за будь-яких умов.

Про це повідомили в Агентстві відновлення України.

Наразі будівельники встановлюють насоси, тумби під запірну арматуру, проводять армування колон, бетонують стіни. Працюють у три зміни – цілодобово.

«Нагадаємо, що над проєктом подачі води з Карачунівського водосховища Агентство відновлення почало працювати з перших днів після підриву росіянами Каховської ГЕС. Паралельно почали й будівництво. Це один з наймасштабніших і найважливіших проєктів Агентства. Протяжність магістрального водогону «Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка» становить 145 кілометрів (понад 300 км трубопроводу в одну нитку). Уже влаштували 94% трубопроводу. Щоб повернути воду понад мільйону мешканців, працює 985 робітників та 388 одиниць техніки.

На кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Окремо за сприяння USAID ERA «Економічна підтримка України» буде проведено комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

Усі звіти разом із результатами аудиту та експертизи, а також кошторисами для кожного виду матеріалів будуть оприлюднені одразу після проходження експертизи», – зазначили у Агентстві.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи