asd

Всі новини про життя міста

Наші захисники упевнено тримають оборону на відбитих у окупантів рубежах, – О. Вілкул

368 днів – більше року – Кривий Ріг б’ється як одне серце з усією Україною і всі разом ми працюємо на Перемогу. Вже більше року як ворог “бере Київ за три дні”. За цей рік увесь світ побачив – нас не залякати, не зламати та не перемогти.

За даними Генерального штабу ЗСУ з початку війни, втрати противника склали: особового складу ‒ близько 148 130 осіб, танків ‒ 3381 од, броньованих машин ‒ 6615 од, артилерійських систем – 2380 од, РСЗВ – 475 од, засоби ППО ‒ 247 од, літаків – 299 од, гелікоптерів – 288 од.

Ситуація на криворізькому напрямі фронту перебуває під повним контролем ЗСУ. Наші захисники упевнено тримають оборону на відбитих у окупантів рубежах та здійснюють необхідні заходи щодо зниження бойових спроможностей ворога.

Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Роу Олександр Вілкул.

“Наші підрозділи протягом тижня завдавали точних ударів по районам зосередження особового складу, артилерії та складів боєприпасів окупантів. За інформацією Генштабу ЗСУ, що надійшла сьогодні, підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 2 райони зосередження живої сили противника, радіолокаційну станцію, станцію радіоелектронної боротьби, а також ще 2 важливих ворожих цілі”, – зазначив він.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи