asd

Всі новини про життя міста

Відомий бізнесмен Михайло Мармер підтримує підприємців у Кривому Розі в умовах війни: нова платформа для розвитку бізнесу

Голова Ради Асоціації бізнесу Кривого Рогу Михайло Мармер прокоментував ситуацію, яка склалась у підприємницькому середовищі міста в умовах війни. Та розповів про нову платформу для підтримки колег.

– Михаило, які основні труднощі з’явилися для підприємців під час періоду російської агресії? Як це вплинуло на бізнес в Кривому Розі?

– Війна негативно впливає на розвиток підприємництва у нашому місті. Багато підприємств страждають від перебоїв у постачанні сировини та комплектуючих через проблеми з логістикою, а також від скорочення попиту на їхню продукцію. Збільшується невизначеність та ризик, що відштовхує потенційних інвесторів та ускладнює доступ до фінансування. Воєнні дії вплинули на практично всі галузі економіки, але найбільше постраждали сільське господарство, металургійна промисловість, туризм, роздрібна торгівля та легка промисловість. Деякі підприємства були змушені призупинити свою діяльність, а інші скоротили виробничий обсяг та звільнили частину співробітників.

Незважаючи на всі складнощі, кількість нових підприємців у Кривому Розі зростає. За даними Криворізького ресурсного центру, за перший місяць 2023 року зареєстрували понад 50 нових суб’єктів господарської діяльності, що свідчить про високу духовність та незламність місцевих підприємців. Таким чином, хоча війна ускладнює умови для розвитку бізнесу в Кривому Розі, підприємці продовжують робити все можливе, щоб зберегти своє діяльність та розвиватися в цих складних умовах.

– Як зберегти малий бізнес під час російської агресії?

– Для цього потрібно зосередитися на покращенні ефективності виробництва, зниженні витрат, пошуку нових ринків збуту та розвитку внутрішнього ринку. Можна взяти участь у державних програмах підтримки малого бізнесу, отримати консультації від експертів, покращити якість послуг та товарів і розвивати онлайн-продажі. Важливо не забувати про маркетинг та просування своїх товарів і послуг, щоб привертати нових клієнтів та збільшувати продажі.

Малі підприємства можуть об’єднуватися в асоціації та союзи, щоб захищати свої інтереси та отримувати додаткову підтримку. Разом вони можуть брати участь у державних закупівлях та програмі підтримки для малого та середнього бізнесу, а також розвивати спільні проекти та створювати мережі взаємодії та підтримки.

Російська агресія створює складнощі для бізнесу в Україні, проте при наявності правильних стратегій та заходів, можна досягти успіху і навіть розвиватися в нових напрямках. Важливо залишатися гнучким та пристосовуватися, шукати нові можливості та співпрацювати зі своїми колегами та індустріальними партнерами.

– Михайле, нещодавно у місті з’явилася нова бізнес-асоціація, яку ви очолюєте. Як виникла ідея та які ваші плани?

– Ми створили ассоціацію, щоб об’єднати підприємців та покращити умови для бізнесу в нашому регіоні. Ми відзначили, що багато компаній стикаються зі схожими проблемами, тому вирішили, що разом ми можемо досягти більшого. Нашою метою було створити платформу, де підприємці зможуть обговорювати свої проблеми, ділитися досвідом та розвивати свої бізнеси.

Наша спільнота налічує вже понад 300 підприємців з різним рівнем доходу та управління, і ми запрошуємо всіх, хто бажає приєднатися до нас.

Ми розробили цілий пакет програм, які сприятимуть розвитку нашого суспільства. Але без взаємодії з державними органами цей процес буде довготривалим. Тому ми плануємо співпрацювати з урядом для створення більш сприятливих умов для бізнесу в нашому регіоні.

Долучайтесь до Асоціації та отримайте максимум можливостей від взаємовигідної співпраці!

Докладніше за телефоном: 096-309-18-77

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі