asd

Всі новини про життя міста

Навіщо криворіжцям треба зберігати PIN та PUK?

Втрата PIN та PUK кодів суттєво ускладнить життя.

Під час отримання паспорта громадянина України у форматі ID-картки заявнику необхідно самостійно ввести цифрові комбінації – персональні ідентифікаційні номери (PIN1 і PIN2) та персональні авторизаційні коди (PUK1 і PUK2).

А надалі власник паспорта у форматі ID-картки має забезпечити надійне зберігання PIN1 і PIN2, PUK1 і PUK2. Адже ці цифрові комбінації не зберігаються жодними системами Державної міграційної служби, а містяться лише на чіпі ID-картки.

Так, PIN1 призначений для зчитування інформації та внесення змін до даних чіпа ID-картки, тобто до персональних даних власника паспорта.

PIN2 – для накладення електронного цифрового підпису.

У разі неправильного введення кожного з PIN-кодів тричі поспіль, можливість виправлення буде автоматично заблоковано. Для розблокування цієї можливості власнику ID-картки потрібно буде ввести відповідний PUK-код: у разі блокування PIN1 ввести PUK1, а в разі блокування PIN2 – PUK2.

Якщо ж PUK-коди буде введено неправильно 10 разів поспіль, така можливість також автоматично заблокується.

Якщо власник ID-картки загубив та не пам’ятає своїх PIN та PUK-кодів і доступ до безконтактного електронного носія заблоковано, його ID-картка не втрачає чинності і нею можна користуватися протягом терміну її дії. Однак, у даному випадку використання ID-картки буде частково обмеженим без можливості зчитати (або змінити) інформацію з електронного носія.

В такому разі, щоб користуватися своїм ID-паспортом у повному обсязі, необхідно обміняти ID-картку.

Нагадуємо, що паспорт громадянина України можна оформити/обміняти незалежно від зареєстрованого/задекларованого місця проживання.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи