asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі провели в останню путь загиблого воїна Антона Калінку

Вчора, 14 лютого, у Кривому Розі провели в останню путь загиблого воїна Антона Калінку. 

Наш 28-річний земляк служив стрільцем-санітаром 1-го механізованого відділення 2-го механізованого батальйону військової частини А1302. До лав ЗСУ його призвали торік 22 жовтня. А 1 лютого у Бахмуті на Донеччині, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, він поклав життя за свою країну.

Антон навчався на електрогазозварника – слюсаря з ремонту автомобілів у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

«Був дуже сором’язливим і відповідальним, – з сумом згадує Ірина Альтшуль, класна керівниця Антона. – Він завжди щось там собі переживав, але щоразу приходив на допомогу до кожного, хто до нього звертався. Світлий, чуйний, добрий був хлопець».

Антону було всього 28, він не встиг одружитися і насолодитися молодістю, бо пішов боронити свою країну і своїх рідних від нападу агресора. Без сина залишилися батьки.

«Він був такий спокійний і тихий, ми навіть не очікували й не знали, що він на війні. Розумний був хлопчина», – каже одногрупник Антона, Олег Рудий.

Почесним збройним залпом військові вшанували пам’ять полеглого бійця. Священник провів заупокійну службу. Рідні й друзі навіки попрощалися з хлопцем…

Вічна пам’ять і шана тобі, солдате! Дякуємо за захист!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи