![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-05_17-48-57.jpg)
31 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув мешканець Криворізького району Петро Михайлович Джердж, 20.07.1974 р.н.
Про це повідомили у Криворізькій райдержадміністрації.
Чесний, принциповий, завзятий і добрий серцем. Чоловік мав багато друзів, які цінували його за відданість і душевність. Людина, яка завжди готова допомогти і підтримати. Не дочекалися чоловіка додому дружина та двоє дітей.
“Україна втрачає найкращих у світі захисників і захисниць. Людей, які кожну хвилину свого життя доводили вірність своїй країні та українському народові. Герої не вмирають!” – зазначив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.
новини Кривий Ріг LIFE