![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/ava-11.jpg)
З візитом на Дніпропетровщині був очільник міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний. В ОВА він зустрівся зі студентами. З різних областей країни вони з’їхалися на Школу органів місцевого самоврядування. Дводенний освітній інтенсив.
Під час нього хлопцям і дівчатам презентували й ініціативу керівника регіону Сергія Лисака – ТитаниUA. Познайомили з 23-річним воїном, який став амбасадором цього проєкту.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto3-2.jpg)
«Молодіжна політика – важлива, адже це величезний потенціал. Хлопці та дівчата активні у самоврядуванні, долучаються до запровадження демократичних принципів прийняття рішень. Кожен у своїх організаціях. Цей досвід потрібний, бо далі вони понесуть його з собою. Коли підуть до місцевих адміністрацій та рад, Кабміну чи Верховної Ради. Все це по силах молоді. Доклавши зусиль, вони точно досягнуть бажаного», – сказав Матвій Бідний.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto1-1.jpg)
Очільник міністерства познайомив молодь з ініціативами, на яких зараз зосереджена його команда. Це розвиток масового спорту і формування архетипу національного героя. Останнє необхідне, аби розказати світу, хто ми є.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto2-3.jpg)
Для цього розробляють брендбук української ідентичності. До його створення Матвій Бідний запросив і студентів. Ще одна задача – повернення з-за кордону хлопців і дівчат. Тих, які поїхали з початком повномасштабного вторгнення.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto5-2.jpg)
«Вдячні міністру за спілкування, можливість поставити питання. Це було важливо для студентів, які долучилися до Школи органів місцевого самоврядування. На ній зібралися молоді люди з вишів різних регіонів. Приїхали аби здобути прикладні навички у грантрайтерстві, операційному менеджменті, веденні медійної діяльності», – поділився радник начальника Дніпропетровської ОВА Максим Свисенко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto4-2.jpg)
Слухачам інтенсиву презентували й проєкт, який стартував на Дніпропетровщині – ТитаниUA. Познайомили з його амбасадором Едуардом Магомедалієвим. Хлопцю 23 роки. До повномасштабного вторгнення росіян навчався на юриста. Втім, отримати вищу освіту не встиг, бо понад усе прагнув захищати країну. Так вступив у «Лють». На війні отримав важке поранення, яке обернулося ампутацією. Втім, не здався і зараз веде активне життя.
«Молодь відіграє важливу роль в усіх процесах. Добровольці мого віку сьогодні у штурмових підрозділах. Це ті воїни, які рухають фронт. І у тилу хлопці та дівчата корисні. Можуть допомагати різноманітними зборами, волонтерити. Бо мають багато енергії», – розповів амбасадор проєкту ТитаниUA Едуард.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto6.jpg)
Понад годину студенти не відпускали молодого ветерана. Цікавилися життям на передовій, підтримкою серед побратимів та як вдалося не впасти духом після поранення. Питали й порад – що почитати, як ефективніше допомагати фронту.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto7-2.jpg)
«Ми часто підтримуємо ЗСУ та переселенців. Буквально на початку березня навідувалися до тих, хто тікав з-під обстрілів у Маріуполі. Збирали дітям та жінкам подарунки, допомогу, – додала студентка Дніпровського держаного аграрно-економічного університету Анастасія Дунаєнко. – Спілкування з героями для нас важливе. Це можливість підтримати їх та зрозуміти, які потреби вони мають».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto8-2.jpg)
Школа органів місцевого самоврядування на Дніпропетровщині проходить вже вдруге. Цього разу вона зібрала майже 200 активних студентів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto9-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/foto10.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE