![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432098744_732401689009371_9137428272117975273_n-819x1024.jpg)
З метою недопущення вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми, запобігання самовільному залишенню місця постійного проживання, забезпечення активній протидії порушенням громадського порядку спеціалістами служби у справах дітей спільно з інспекторами поліції, було проведено профілактичні рейди до родин.
Про це повідомляє виконком Саксаганської районної у місті ради.
Обстежено умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Із батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення проявів асоціальної поведінки, залишення дітей без нагляду.
Також проведено бесіду з працівниками місцевих закладів торгівлі. Особлива увага акцентована на дотриманні вимог законодавства про заборону продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432099933_732401692342704_5058940417691324230_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432102165_732401685676038_2695780908070333959_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432116944_732401712342702_3177353349438448642_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432122240_732401709009369_6581067775051117297_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432141727_732401695676037_2918192695590220350_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432141740_732401702342703_1878917872062911402_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432142269_732401699009370_7693139132358172098_n-819x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432228165_732401705676036_8734312114622219943_n-819x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE