asd

Всі новини про життя міста

Один з найпотужніших промислових центрів Німеччини, Дуйсбург, стане містом-партнером Кривого Рогу

Міська рада Дуйсбурга ухвалила рішення про налагодження партнерства з Кривим Рогом. Дуйсбург, як і Кривий Ріг, є не лише ключовим промисловим містом, але й культурним та науковим центром.

Про це повідомили у пресслужбі Криворізького міськвиконкому.

«Понад рік люди в Україні переживають великі страждання. Встановлюючи партнерство між містами, ми посилаємо сигнал, що разом стоїмо на боці українського народу. Ми хочемо допомогти жителям Кривого Рогу», – сказав мер Дуйсбурга Зьорен Лінк.

Міська влада Дуйсбурга відмітила зусилля Кривого Рогу з підтримки вимушених переселенців та згуртованість криворіжаців, які підтримують один одного в нинішніх складних умовах та продовжують працювати на благо міста. Мер Дуйсбурга запевнив, що його місто налаштовано надавати необхідну підтримку Кривому Рогу та його жителям.

«Gemeinsam zum Sieg! Разом до Перемоги! Продовжуємо розширювати коло друзів нашого міста. Дуйсбург (Німеччина) стане містом-партнером Кривого Рогу», – написав у своєму Telegram-каналі голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Напередодні я зустрічався онлайн з мером Дуйсбурга Зьореном Лінком і вдячний йому за рішучу підтримку нашої боротьби з ворогом та відкритість до співпраці. Серед наших спільних планів – реалізація проєктів у галузях культури, освіти, спорту, молодіжній сфері та інших напрямках», – додав Вілкул.

21 лютого 2023 року планується онлайн-зустріч між представниками міської влади Кривого Рогу та Дуйсбурга та підписання документу про партнерство.

Нагадаємо, 2-го лютого 2023 року міська рада Любліна (Польща) також проголосувала за те, щоб Кривий Ріг став містом-партнером. Наразі міська влада Кривого Рогу проводить підготовчу роботу до налагодження партнерських відносин і з іншими європейськими містами, зокрема з Еспоо (Фінляндія).

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі