asd

Всі новини про життя міста

Щоб люди залишалися на зв’язку попри знеструмлення: районам Дніпропетровщини передали станції Starlink (фото)

Дніпропетровщина отримала 50 станцій Starlink. Вони від партнерів з Польщі. 

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак передав супутникове обладнання керівникам районів. На місцях пристрої розподілять між Пунктами незламності для забезпечення їх потужним Інтернетом. Це дасть змогу мешканцям регіону залишатися на зв’язку попри можливе знеструмлення.  

«Розподілили 50 станцій Starlink між районами. Обладнання від іноземних партнерів з Варшави. Воно для підтримки зв’язку у Пунктах незламності. Щоб кожен з мешканців регіону за будь-яких умов міг повідомити рідним та близьким, що з ним все гаразд, – сказав голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. – Така допомога підтримує нашу життєдіяльність. Дякуємо їм за це».

Пристрій легкий у використанні. Достатньо підключити його до живлення і слідувати автоматичним налаштуванням. Після – маєте потужний Інтернет.

«За використання станцій Starlink сплачує польська сторона. Для українців вони безкоштовні. Є встановлені ліміти по трафіку, але їх достатньо, щоб залишатися онлайн та бути в курсі новин», – пояснив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний. 

У Кам’янському районі кілька десятків Пунктів незламності. Куди поїдуть отримані пристрої, вже визначилися.  

«У нас є Пункти незламності, які розраховані на 400 – 1000 мешканців. Встановимо обладнання там, щоб забезпечити безперебійним зв’язком якомога більшу кількість людей», – поділився голова Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

Супутникове обладнання надав варшавський Інститут телекомунікацій – Національний дослідний інститут та БФ «+380». Отриманню гуманітарної допомоги сприяло Міністерства цифрової трансформації України.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи