Всі новини про життя міста

Паперовий & електронний: які рахунки радять обирати експерти YASNO

Кожен клієнт YASNO може обрати формат рахунка, який вважає для себе найбільш зручним: паперовий чи  електронний. У той час, як частина клієнтів продовжує очікувати листоношу з паперовими рахунками, зростає кількість тих, хто обирає – електронні. І саме ці клієнти отримують ряд переваг.

Розповідаємо, чому експерти YASNO підтримують рішення про перехід на електронні рахунки за електроенергію.

Згідно діючих Правил роздрібного ринку електричної енергії для здійснення розрахунків за фактично спожиту електроенергію постачальник має сформувати та виставити клієнту платіжний документ у паперовій або електронній формі. Кожен клієнт обирає самостійно, який формат рахунка використовувати. Електронний рахунок, як і паперовий, містить ідентичну інформацію, що необхідна для клієнта.

Але обравши електронний рахунок, клієнт отримує додатково:

  • можливість згенерувати електронний рахунок і сплатити його самостійно в Особистому кабінеті YASNO, не чекаючи листоношу з паперовими рахунками;
  • здійснювати власний моніторинг споживання електроенергії, адже інформація за всі місяці зберігається в Особистому кабінеті, це дозволяє за потреби приймати рішення щодо впровадження енергоефективних заходів;
  • усі оплати через Особистий кабінет зберігаються у розділі «Мої платежі через Інтернет» у pdf-форматі, тому їх можна переглядати у будь-який час та аналізувати свої витрати на електропостачання;
  • можливість обрати платіжну систему, яка не передбачає комісію за проведену оплату;
  • платіж через Особистий кабінет зараховується миттєво;
  • завжди можна самостійно роздрукувати квитанцію про сплату за електроенергію, якщо у цьому виникне потреба.

Ті клієнти, котрі обирають електронні рахунки за електроенергію також демонструють свою позицію щодо захисту довкілля, адже завдяки переходу на електронні рахунки, зменшується потреба в папері, який потрібен для друку рахунків і відповідно зменшується потреба у вирубці дерев, з яких виготовляють папір.

А ще, за відмову від паперової платіжки, клієнти YASNO – учасники Програми лояльності YASNOЛОВ будуть щомісяця отримувати бонусні бали. Накопичуючи їх, можна купувати зі знижкою  енергоефективні товари в магазині YASNO shop або користуватись вигідними тарифами від національного онлайн-кінотеатру Sweet.tv.

Нагадаємо, відмовитись від паперового рахунка і перейти на електронний, можна одним кліком в Особистому кабінеті YASNO. Для цього на сторінці, що відкривається одразу після входу до кабінету, необхідно натиснути «Обрати електронний рахунок». І вже наступного місяця клієнт отримає електронний рахунок, замість паперового.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини