![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-57-1024x577.jpg)
Із робочим візитом у Криворізькому районі сьогодні була заступниця голови Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна. Разом з нею та Оленою Кришень, директором департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.
Вони перевірили роботу двох психоневрологічних інтернатів Криворізького району та один з Нікопольського району, який у зв’язку з військовою агресією росії в Україні, нині знайшов прихисток у місті Кривий Ріг.
Про це повідомив начальник Криворізького РВА Євген Ситниченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-33-49-1024x747.jpg)
“Одразу хочу відзначити привітність керівників та персоналу закладів не лише до нас, як до гостей, але й до підопічних. Чисті, світлі та охайні кімнати, санвузли та їдальні. Багато приміщень, де облаштовані зони відпочинку, вільний доступ до виходу у двір закладів. Все це створює дружню і по-справжньому здорову атмосферу для людей, які потребують психологічної підтримки. В двох закладах автономні котельні, які забезпечують теплом прилеглі приміщення. Є генератори та укриття. Пральні комплекси. Все для комфортного перебування людей з особливими потребами”, – зазначив Євген Ситниченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_16-43-43-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_17-10-27-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-33-47-1024x658.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-33-51-1024x649.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-33-56-2-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-33-58-1-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-34-01-1-1024x714.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-35-38-1-1024x703.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-35-39-1-1024x691.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_19-35-40-1024x712.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-47-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-49-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-48-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-50-1024x819.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-55-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-56-870x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_20-58-57-2-1024x577.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE