Всі новини про життя міста

Перші учасники розпочали навчання: Державна служба зайнятості втілює експериментальний проєкт для ветеранів

Державна служба зайнятості втілює експериментальний проєкт. Він для учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни. Кандидати можуть здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Перші декілька учасників вже долучились і розпочали навчання.

Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Програма має соціальну місію. Допомогти тим, хто повернувся з фронту. А ще людям, які постраждали через війну. Аби вони мали змогу повернутися до трудового життя», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Перші учасники освітньої ініціативи вже стали до занять. Це люди з Дніпра та Кам’янського. Вони, зокрема, опановують комп’ютерні технології. А ще теорію та практику керування БпЛА. За результатами навчання отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Кандидатам, які хочуть доєднатися, потрібно звернутися до Служби зайнятості із заявою. Отримати направлення. Далі обрати фах або напрямок із переліку. Доступних професій 95, а різноманітних курсів – 365.

Можна підвищити кваліфікацію. Пройти короткотермінове навчання від 4 днів до трьох місяців. Або протягом півроку здобути новий фах. По закінченню видадуть документ державного зразка. Більше про те, як стати учасником – тут.

Учасникам проєкту не обов’язково стояти на обліку у службі зайнятості. Скористатися нагодою можуть й працевлаштовані люди.

Впроваджують ініціативу Міністерство економіки та Державна служба зайнятості. Для початку вона розрахована на два роки. Якщо програма буде популярною, її збираються запустити на постійній основі.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини