Всі новини про життя міста

У 2023 році АМКР виділив на допомогу в боротьбі з російською агресією та постраждалим від війни 269 мільйонів гривень

У 2023 році пріоритетними сферами допомоги стали термінові масштабні інфраструктурні проєкти, пов’язані з ліквідацією наслідків терактів російського агресора, та допомога силам оборони України й громадам. В той час як у 2022 році основний акцент соціально-благодійної діяльності підприємство робило на благодійну допомогу постраждалим від війни та підтримку сил оборони Кривого Рогу.

Про це повідомили у пресслужбі ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Всього з початку війни компанія «АрселорМіттал» та її українське підприємство виділили на допомогу в боротьбі з російською агресією та постраждалим від війни понад 650 млн грн.

Після руйнування в червні 2023 року російськими терористами-агресорами дамби Каховської ГЕС, яка викликала широкомасштабну екологічну та гуманітарну катастрофу, склалася загроза повного припинення водопостачання до Кривого Рогу й до заводу. Тому підприємство у тісній співпраці  з владою міста у найкоротший термін виконало два масштабних інфраструктурні проєкти:

 • Розширення водозабірного каналу річки Саксагань. Проєкт мав на меті збільшити пропускну здатність транспортування води з КРЕСівського водосховища до водосховища «Південне».
 • Створення з нуля 4-кілометрового водогону з річки Інгулець до водосховища «Південне» у рекордні терміни – 20 днів. Варто зауважити, що після запуску водогону пріоритет у відновленні водопостачання надавався місту, а лише потім – заводу для відновлення виробництва сталі та прокату.

Підприємство також надало понад 4 тисячі тонн будівельних матеріалів та палива, а також електричного обладнання силам оборони України.

Окрім того, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надавало допомогу постраждалим від війни та внутрішньо переміщеним особам. Серед основних видів допомоги:

 • Відновлення будівель дитсадку й сільради у смт Архангельське Херсонської обл. , звільненому від російських загарбників.
 • Благодійна допомога будматеріалами Гречаноподівській громаді, Саксаганській районній у місті раді.
 • Допомога Донецькому державному університету внутрішніх справ у створенні багатофункціонального тактичного містечка для відпрацювання тактики на місці події під час просування на деокупованих територіях в умовах населених пунктів та житлових районів.
 • Придбання портативного ліфта для фізичної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни у Палаці водних видів спорту ДЮСШ №1.
 • Матеріальна допомога сім’ям загиблих працівників  «АрселорМіттал Кривий Ріг».
 • Матеріальна допомога співробітникам «АрселорМіттал Кривий Ріг» та дочірніх компаній, житло яких постраждало від обстрілів російських агресорів.

«У 2023 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжував бути надійним партнером Україні, Кривому Рогу,  розташованим навколо підприємства громадам та співробітникам компанії.  Як найбільше гірничо-металургійне підприємство країни ми є одним з головних наповнювачів державного бюджету. Незважаючи на те, що підприємство продовжує відновлюватися від наслідків 2022 року з його шаленими збитками, ми уникнули скорочень персоналу та є надійним партнером місцевих громад. Ми віримо в перемогу України і залишаємось з Україною», – зазначив генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Довідково

«АрселорМіттал Кривий Ріг» –  найбільше гірничо-металургійне підприємство в Україні, працює у складі компанії АрселорМіттал, яка є найбільшим іноземним інвестором в Україні. Один з найбільших роботодавців в країні, котрий забезпечує понад 25 000 робочих місць.

 • Повний виробничий ланцюжок від видобутку залізної руди до готової металевої продукції.
 • Спеціалізується на довгомірному прокаті: арматура та катанка, секційний прокат, кутовий профіль, смуга та заготовка.
 • Річна виробнича потужність гірничого департаменту підприємства становить 11 млн тонн залізорудного концентрату, потужності металургійного виробництва – понад 7 млн тонн чавуну, котрий перетворюється на 1,2 млн тонн чушкового чавуну та 6 млн тонн готової продукції (арматура, катанка, профілі та заготовка).
 • Через повномасштабну війну в Україні, зменшення експортних можливостей та обмеження в енергопостачанні виробничі потужності «АрселорМіттал Кривий Ріг» впродовж 2022 р. були завантажені не більше ніж на 20-25%. Рівень виробництва на підприємстві впав у 4 рази.

У 2022 році компанія АрселорМіттал спільно з криворізьким підприємством скерували 383 мільйони гривень на підтримку сил оборони Кривого Рогу та гуманітарну допомогу.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі