Всі новини про життя міста

Під приціл “прозорості” у Кривому Розі потрапили послуги на 10 млн грн

Відбулося ще одне січневе засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність»: проаналізували декілька публічних закупівель.

Третє засідання у 2024-му. Робоча група «Прозорість та підзвітність» перевірила доцільність ще декількох публічних закупівель.

Про це повідомив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

«Проаналізували закупівлі за січень. Виникла потреба зібрати робочу групу «Прозорість та підзвітність». Розглянули декілька тендерів, до яких виникли питання. Ще раз хочу наголосити. Витрачати кошти під час війни треба раціонально. У пріоритеті має бути підтримка військових», – наголосив Володимир Орлов.

На обговорення, зокрема, винесли торги, оголошені Кам’янським. Два з них – ремонт доріг на понад 24 млн грн. Виявили, що завищена вартість будівельних матеріалів. Заощадити можна щонайменше 3,5 млн грн.

Вже традиційно на засідання потрапила закупівля послуг з озеленення. Учасники робочої групи зазначили, що витрачати мільйони на висадку і догляд за однорічними квітами недоцільно.

Заслухали представників Кривого Рогу. Місто вирішило витратити майже 10 млн грн на прибирання парків та скверів. Більше того, підрядник не має досвіду робіт з благоустрою. У підпорядкуванні в нього лише десяток робітників. Хоча за умовами тендеру їх повинно бути 24. 

Здивувало одне з комунальних підприємств. Там збираються придбати рідкий хлор в іншій області. Хоча його можна було купити на Дніпропетровщині значно дешевше.

Замовникам усіх тендерів рекомендували їх переглянути. Проаналізувати, чи не витрачають вони зайвих коштів. Ретельніше придивитися до підрядників.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі