![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/e609cb6fb74db1c2fb16879e5a803420-1024x640.jpeg)
Місто частково залежить від Коховської ГЕС, проте влада до дій окупантів готувалася.
В Кривому Розі через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС в десятки разів подорожчала вода. Нещодавно місцева влада повідомляла про складну, але контрольовану ситуацію.
Відповідні фотографії з’явилися в соцмережах.
“У Кривому Розі на 30% міста – це Центрально-Міський, частково – Металургійний, Довгинцівський та Саксаганський райони – вода подається від Карачунів. Тут ризиків немає. На 70% міста – решта районів – вода подається від Каховського водосховища через водосховище “Південне”, – розповів міський голова Олександр Вілкул.
За його словами, влада розуміла ризики ще рік тому, тому підготувалася до цього заздалегідь. Проте паніка у місцевих мешканців все ж таки взяла своє. Громадяни вишиковувалися у величезні черги біля супермаркетів.
Через такий наплив покупців, підприємці підняли вартість води до рекордних цифр. Так, шестилітрова пляшка води в одному з магазинів коштує 239 гривень.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/f253e65cac8a52dad570b5f22984e6b8.jpeg)
новини Кривий Ріг LIFE