Спеціалізована техніка корейського виробництва прибула до надзвичайників нашого регіону.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406643247_670889565223449_1185368496375617757_n-1024x768.jpg)
2 потужні машини механізованого розмінування від Корейського міжнародного кооперативного агентства – вже у розпорядженні піротехніків Дніпропетровщини.
«Отримали сучасні дистанційні комплекси, призначені для знешкодження протитанкових та протипіхотних мін, а також інших боєприпасів. Такі машини дозволять, в першу чергу, зберегти життя нашим саперам, та допоможуть ефективніше, безпечніше та швидше очищувати нашу землю від вибухонебезпечних предметів.
Дякуємо партнерам за підтримку підрозділів ДСНС!», – зауважили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406645612_670889735223432_5038962846423625563_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406645601_670889645223441_4237132611875322705_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE