Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Також цієї ночі агресор не залишив у спокої Нікопольщину.
“По одному з сіл Марганецької громади вдарив з важкої артилерії. Минулося без загиблих та постраждалих”, – повідомив Сергій Лисак.
А вдень, 20 листопада, агресор спрямував на Нікополь два дрони-камікадзе. Й двічі атакував місто з важкої артилерії. Вбили 83-річну жінку. Поранення отримав 53-річний чоловік. Зараз він у лікарні. Важкий.
За уточненою інформацією, ворог пошкодив 10 приватних будинків та стільки ж господарських споруд. Побив інфраструктурний об’єкт. Понівечив кілька ліній електропередач та газогонів. А ще – водопровід на території домоволодіння.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-26-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-27-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-27-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-28-2-1024x796.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-28-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-29-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_18-07-29-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE