asd

Всі новини про життя міста

Плівкою та OSB закрито понад 700 вікон у квартирах та під’їздах постраждалих від ракетного удару будинків в Кривому Розі (фото)

16 грудня ворог завдав масованого ракетного удару по Україні – трагедія сталася в нашому місті, в житловому будинку по вулиці Каштановій.

«Страшна трагедія. Цей день,16 грудня, назавжди залишиться в наших серцях та пам’яті. У молодого подружжя з немовлям та ще у двох їх сусідів ворог відібрав життя. Ворогу, цим нелюдям немає прощення Крім того, 12 людей отримали поранення, у тому числі, четверо діток. Всім постраждалим надана кваліфікована медична допомога, 11 поранених уже пройшли необхідне лікування та виписані з лікарень. Ще одному чоловікові зараз лікарі продовжують надавати допомогу, його стан стабільний. Хочу запевнити – ми не залишимо людей один на один з бідою. Внаслідок ракетного удару у Тернівському районі пошкоджено 43 житлові будинки, 3 школи, 3 дитсадки, ДЮСШ та лікарня. З міського бюджету постраждалим жителям було виділено матеріальну допомогу – її отримали вже 204 сім’ї. Також, місто направило кошти на відновлення покрівель та вікон в будинках, закладах освіти. Вже завершено роботи з відновлення покрівлі у 10 будинках, для цього було надано 1700 м2 шиферу. Також відновлено м’яку покрівлю в багатоповерховому будинку. Зараз вирішується питання і щодо зруйнованого будинку по вулиці Каштановій, 27. Спеціалісти проєктного інституту проводять експертну оцінку руйнувань будинку. За результатами висновків буде вирішуватись подальша його доля», – зазначив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.


Протягом першої доби після ракетного удару, за дорученням Військової адміністрації, було закрито плівкою та OSB понад 700 вікон у квартирах та під’їздах, проводились аварійні роботи на дахах. У дитсадках та школах вікна закрили на 100%.
У будинку, куди влучила ракета, комунальним службам вдалося у двох уцілілих секціях відновити воду, електроенергію, газ та тепло. Для зручності постраждалих мешканців, на базі Криворізької гімназії № 42, працював пункт, до якого потерпілі подавали заяви про видачу будматеріалів та отримання матеріальної допомоги від міста. За цей час прийнято 236 заяв.
З міського бюджету вже виплачено 1,3 млн грн матеріальної допомоги 204 постраждалим оселям. Наразі, виплати тривають. Для кожної квартири розмір матеріальної допомоги визначався індивідуально, залежно від завданої шкоди. На сьогодні у Криворізькій гімназії №42 завершили ремонт покрівлі.


Голова Тернівського району Сергій Кушнір сказав: «Військова адміністрація з першого дня надає нам усю необхідну допомогу. Відразу після удару на місце приїхав Олександр Вілкул і перше, що він доручив зробити – максимально допомогти постраждалим людям. З матеріального резерву міста нам були виділені всі необхідні матеріали, на відновлювальних роботах було задіяно 13 бригад з усіх районів міста. Керуюча компанія «Уют-2011» зараз займається встановленням скла у пошкоджених під’їздах житлових будинків, таких будинків – 32. Постраждало 55 під’їздів. У них було пошкоджено 270 вікон, на сьогодні проведена заміна 202 вікон. Працюватимемо, поки не усунемо всі наслідки підлого російського удару».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи