asd

Всі новини про життя міста

Створена і криворожанкою анімаційна стрічка “Мавка. Лісова пісня” вийде у прокат цього року

Комісія Державного агентства з питань кіно України затвердила анімаційну стрічку “Мавка. Лісова пісня”.

На прем’єру цього мультфільму чекають і в Україні, і в світі. В основі анімаційної стрічки – образи зі слов’янських міфів і легенд. Проєкт створено за мотивами “Лісової пісні” Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації.
Режисер мультфільму – криворожанка Олександр Рубан, котра працювала у Кривому Розі журналістом. Згодом Олександра вирішила здобути ще одну вищу освіту і переїхала до Києва, де працювала другою режисеркою у гумористичних скетч-шоу “Країна У”, “Одного разу під Полтавою”.
Кар’єру в анімації вона почала в мульплікаційному проєкті “Ескімоска. Пригоди в Арктиці” – була сценаристкою та другою режисеркою третього й четвертого сезонів. Згодом Олександра стала працювати над мультфільмом за мотивами української письменниці Лесі Українки “Мавка. Лісова пісня”.


Мультфільм ” Мавка. Лісова пісня” створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Анімаційні герої заговорили голосами відомих українських зірок – Артема Пивоварова, Олени Кравець, Юлії Саніної та DZIDZIO.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи