![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/diana_9-1-scaled-e1710242655664-1024x618-1.jpg)
Благодійний фонд Діани Подолянчук уже тривалий час співпрацює з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України щодо збору донатів на потреби української армії.
Спільно з Марафоном Єдиних було оголошено збір на 25 мільйонів гривень для закупівлі БПЛА «Сич», тому до місії долучилося подружжя із Кривого Рогу, які задонатили значну суму.
Діана Подолянчук завітала до Володимира й Тетяни, щоб вручити їм прапор ГУР МОУ із підписом начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Дякуємо Володимиру та Тетяні, Національному телемарафону “Єдині новини” за промоцію збору, а також усім українцям, які допомагають Силам Оборони і щодня роблять внески в нашу спільну перемогу! Слава Україні!, – написали розвідники.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot-2024-06-06-160807-1024x489.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot-2024-06-06-160837-1024x560.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot-2024-06-06-160900-1024x528.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE