![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/56_1-2.jpg-2.jpg)
Протягом одного дня підрядними організаціями Довгинцівського району прибрано від сміття контейнерні майданчики для збирання побутових відходів за адресами:
- вулиця Соборності, 76, 87, 93;
- вулиця Петра Дорошенка, 3, 15;
- вулиця Дніпровське шосе, 34;
- вулиця Героїв АТО, 96, 112.
Про це відзвітували на сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради.
Резюмуючи, чиновники нагадують мешканцям про те, що побутові відходи мають бути всередині контейнерів, а не біля них.
Проте, як видно на фото, тримати в чистоті сміттєві майданчики дуже складно, і, в першу чергу тому, що комфортне покриття відсутнє. Містяни змушені місити грязь, несучи відходи своєї життєдіяльності в баки. Саме тому більшість воліє докинути пакети або ж просто кинути, щоб не вимазуватися самому, дбаючи про чистоту території.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/55_1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/56_1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/55_1.jpg.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/56_1.jpg.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE