22 березня 2023 року в Воєводській бібліотеці міста Кракова Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie відбулося відкриття вернісажу виставки плакатів української мисткині Інни Ліньової “Врятувати майбутнє”.
Про це повідомляє Генеральне консульство України в Кракові.
Інна Ліньова народилася в Кривому Розі, а 2003 року переїхала до США, проте зв’язок із батьківщиної не втратила. Плакати художниці присвячені героїчній боротьбі українського народу з російською навалою та мають на меті привернути увагу міжнародної спільноти до воєнних злочинів російських окупантів в Україні.
Плакат мисткині “Вагітна Україна”, на якому наша Батьківщина зображена в образі вагітної жінки, що оберігає майбутнє всього світу, вже став міжнародним символом українського опору та неодноразово продавався на благодійних аукціонах, а вилучені кошти спрямовувалися на допомогу Збройним силам України.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336374674_770014397618031_7744328477184692927_n-761x1024.jpg)
Ініціатором та організатором виставки виступив український поет, журналіст і публіцист Володимир Стецюк, який до кожного плакату створив серію текстових інтерпретацій, що сформувалися в творчий доробок автора під назвою “Пентаграма світла в пітьмі”.
На виставці була присутня віцеконсул Генерального консульства України в Кракові Ірина Яремчук, яка разом з директором Воєводської бібліотеки Єжи Вознякевічем урочисто відкрила захід та звернулася до присутніх з промовою.
Експозиція Інни Ліньової “Врятувати майбутнє” буде представлена до 25 квітня 2023 року в години роботи бібліотеки. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду. Вхід вільний.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336271070_238926471867104_4924745134387786480_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336312142_519214436956347_8774856428749184173_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336314901_1637699943335359_8908738837980347795_n-1024x807.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336350742_908629330424569_3690609263633108926_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336353731_797273938677122_792767127790298344_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336362868_608475617441554_8411867642314133592_n-1024x626.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336557253_768673287802823_8440489871820081258_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336682459_1170119277005426_6125172289350952336_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336766904_740065167578204_711856515886636715_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336808468_949955942693003_9117027101118509457_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337368014_1243917152999144_4402121767475254582_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336157197_615302606653342_6873444107822160354_n-1024x934.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336235324_242292698216773_3622991935950310481_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE