asd

Всі новини про життя міста

Понад 12 тис людей звернулися по допомогу до лікаря: ситуація із захворюваністю на ГРВІ у Дніпропетровській області

Підвищена температура, кашель, нежить та загальна слабкість. Це одні з основних симптомів гострих респіраторних вірусних інфекцій. З такими скаргами до медзакладів Дніпропетровщини тільки за минулий тиждень звернулося понад 12 тис людей. З них 555 госпіталізували.

Про це йшла мова на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Протягом минулого тижня із симптомами ГРВІ до медзакладів області звернулося понад 12 тис людей. Показник у 2 рази нижчий за минулорічний і не перевищує епідпоріг. Та тенденція до зростання зберігається», – каже завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Кузьменко.

Госпіталізували 555 хворих на ГРВІ. Половина з них – діти.

«Найбільше лікування в умовах стаціонару потребувала малеча від 0 до 4 років. Таких пацієнтів маємо 158, – додала Олена Кузьменко. – У переважній більшості в області циркулює грип типу А. На жаль, маємо і два летальні випадки. Це дорослі пацієнти. Вони мали супутні захворювання і не вакцинувалися».

На Covid-19 за минулий тиждень захворіло трохи більше 300 людей. Це 2,5% від загальної кількості пацієнтів із ГРВІ.

«У порівнянні з минулорічними показниками рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію зменшився у 18,7 разів, – розповіла Олена Кузьменко. – Втім актуальним залишається питання розповсюдження нового штаму «Кракен». В Україні його зафіксували у Сумській області. Пацієнт не мав жодного щеплення від Covid-19».

Фахівець нагадала про необхідність вакцинуватися. Особливо це стосується тих, хто входить до груп ризику. А саме – людей старшого віку, вагітних й пацієнтів з хронічними захворюваннями.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі