asd

Всі новини про життя міста

Понад півмільйона клієнтів YASNO відмовились від паперових платіжок за електроенергію

На онлайн-рахунки переходять жителі Києва, Дніпропетровщини та Донеччини, які прагнуть сплачувати за світло у зручний спосіб та піклуватися про довкілля.

Про це повідомили у пресслужбі компанії YASNO у Дніпроперовській області.

Наразі вже 520 тис. клієнтів YASNO виявили бажання не отримувати паперові платіжки. Тим самим вони щороку допомагають зекономити понад 6 млн аркушів паперу, для виготовлення яких необхідно близько 700 дерев.

Відмовитися від паперових рахунків на користь електронних можна в Особистому кабінеті. Для цього на сторінці, яка відкривається одразу після входу до кабінету, необхідно натиснути «Обрати електронний рахунок».

Ще один спосіб – скористатись на сайті YASNO функцією «Замовити електронний рахунок на viber». Після заповнення форми слід залишити позначку навпроти «Я хочу щомісяця отримувати електронні рахунки».

Електронні рахунки

Окрім позитивного впливу на екологію, електронні рахунки мають й інші переваги:

не потрібно чекати листоношу, йти у банк та стояти в черзі до каси. Рахунок в Особистому кабінеті або той, що надійде у viber/смс-повідомленні, можна сплатити за кілька хвилин та у зручний час (але не пізніше 20 числа);

оплата в Особистому кабінеті або за посиланням, яке клієнт отримав у viber/смс-повідомленні, відбувається без комісії;

можна не накопичувати паперові платіжки задля контролю споживання та платежів. Усю цю інформацію можна будь-якої миті переглянути в електронній абонентській книжці Особистого кабінету чи мобільного застосунку YASNO.

«Відмовившись від паперової платіжки, всі разом ми збережемо не одне дерево. Тим паче електронний рахунок набагато зручніший: він не загубиться, у будь-який час його можна завантажити та одразу сплатити прямо зі свого смартфону. Враховуючи, що в період воєнного стану значно ускладнився процес друку і доставки паперових платіжок, це надійний спосіб дізнатися суму до сплати та вчасно розрахуватися за електроенергію», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі