test

Всі новини про життя міста

В Криворізькому Центрі адмінпослуг «Віза» пріоритет в обслуговуванні надається військовослужбовцям

У Кривому Розі діє комплексна система надання адмінпослуг: Центр адміністративних послуг «Віза» надає 528 видів послуг. Першочерговим та без попереднього запису залишається обслуговування воїнів та членів їх сімей.

«В умовах воєнного стану Криворізький Центр «Віза» та його територіальні підрозділи працюють і надають криворіжцям якісні адміністративні послуги. Пріоритетним в їх обслуговуванні залишається надання послуг військовослужбовцям та членам їх сімей, поліцейським, медикам, рятувальникам та іншим представникам критичної інфраструктури міста. Саме обслуговування відбувається без очікування і не потребує попередньої електронної реєстрації на прийом до адміністратора. Для цього в головному офісі Центру «Віза» облаштоване спеціальне спільне робоче місце адміністратора. Ми все робимо для комфорту відвідувачів. 38 офісів послуг працюють за єдиним графіком, за єдиними стандартами. Війна не зупинила життя наших людей, вони продовжують одружуватися, народжувати дітей, отримувати спадок, статус, виплати та оформлювати документи. Тому, надання якісних послуг є вкрай важливим на сьогодні. Я вдячний всім працівникам Центру, за те що ви адаптувалися до нових реалій та працюєте задля людей, віддаючи себе, щоб допомогти тим, кому найважче»,- підкреслив мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.


З початку оголошення воєнного стану кожне 7-е звернення до криворізьких офісів послуг – від військових або членів їх родин, і їх кількість збільшується. За минулий рік за послугами «прописки» та за Витягами з Реєстру Криворізької тергромади до Центру «Віза» звернулося близько 500 військовослужбовців. Також, адміністратори постійно надають консультаційну допомогу для отримання Витягів самостійно через мобільний застосунок «Дія». Крім того, за новим порядком відбуваються проведення державної реєстрації шлюбів без особистої присутності одного чи навіть обох наречених, а лише із застосуванням засобів відеозв’язку. За новою процедурою у Кривому Розі зареєстровано вже 43 шлюби. У Центрі «Віза» поєднали долі 27 пар, кожен 4-й наречений – військовослужбовець ЗСУ.
Директорка департаменту адміністративних послуг Людмила Зеленська зауважила, що у Києві, в пілотному проєкті, для військових запрацював спеціалізований центр надання адміністративних послуг «Мілітарі-ЦНАП» на який покладено створення єдиної електронної бази обміну інформацією між державними установами, органами військового управління та органами місцевогосамоврядування, а також спрощення процедури надання послуг. До такої співпраці у Кривому Розі Центр надання адмінпослуг повністю готовий.


«Від імені всіх моїх побратимів-земляків хочу подякувати працівникам ЦНАПів за їх турботу та витримку. Я знаю, як ви важко працюєте і як це непросто – служити кожній людині. Це приклад того як потрібно служити і допомагати кожному громадянину. Ми всі сьогодні об’єдналися та служимо нашим людям, нашій армії, пораненим, волонтерам – це все наша спільна праця! І тільки разом ми здолаємо всі труднощі, всіх ворогів!», – сказав Олександр Пискун, полковник Нацгвардії, депутат міської ради.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі