test

Всі новини про життя міста

Ще одна гірка втрата: на війні загинув захисник з Кривого Рогу Євген Чубелюк

Наполегливий і справедливий: на війні загинув криворізький металург Євген Чубелюк.

Він став на захист України від початку повномасштабного вторгнення  14 березня 2022 року. А 18 березня 2024 року командир механізованого відділення Євген Чубелюк загинув у селищі Новобахмутівка Донецької області. Два роки важких боїв у гарячих точках відміряла йому доля. І вічну пам‘ять у серцях вдячних земляків.

Чоловік працював прибиральником гарячого металу у цеху з обробки прибирання металу та сортування металопродукції ПП «Стіл Сервіс». Ця сувора металургійна професія не для слабких людей.

«Євген сортував прокат на стані ДС 250-2 сортопрокатного цеху № . Він завжди сумлінно працював. Якщо щось не виходило зразу й легко, а так буває з кожним на такій складній дільниці, то наполегливо шукав способи і досягав свого», – згадують колеги Воїна.

«Якщо за справу брався Євген, я був абсолютно спокійний за результат. Він завжди був врівноваженим і впевненим у собі, мав чималий досвід, не раз навчав професії колег-новачків. Ставився до них по-батьківськи. Вчив, хвалив, а де треба – міг і пожурити. Справедливим він був. Поважали Євгена у цеху. Гірко усвідомлювати, що його вже немає» , – з сумом  каже старший майстер ПП «Стіл Сервіс» Олександр Бруханський.

Висловлюємо щірі співчуття рідним, друзям та колегам загиблого Воїна. І низько схиляємо голови перед його подвигом.

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі