Всі новини про життя міста

Сотні батонів та булочок просто неба. У Кривому Розі виявили хлібне звалище

У Кривому Розі, в селищі Рудничному Центрально-Міського району, мешканці виявили ціле «хлібне звалище». Велику купу зіпсованих хлібобулочних виробів – сотні запакованих батонів і булочок – хтось висипав на пустирі неподалік вул. Герцена. Видовище неприємно вразило й обурило містян.

Криворіжці надали кричущій події розголосу – звернулися до журналістів, чиновників та поліції, бо вважають подібні випадки неприпустимими, а надто у важкий воєнний час, коли багато людей живуть у скруті й нужді.

На місце звалища прибули слідчо-оперативна група, представники районної влади та інспекції з благоустрою. З’ясувалося, що продукція належить приватному підприємству – ТОВ «Криворізький хлібозавод №1».

Наші журналісти звернулися по коментар до його керівника Андрія Буловінова.

«Я про цю подію дізнався сьогодні з Телеграм-каналу. Ми напряму не маємо до цього стосунку, бо це не ми викинули туди хліб. Можу сказати, що протягом певного часу хліб, який повертався назад на хлібозавод, ми безкоштовно давали деяким людям для годування худоби. Продати такий товар ми не могли, тож просто віддавали. Ймовірно, хтось вирішив його викинути. Це неприпустимо. Хто це зробив, ми не знаємо, але працівники хлібзаводу все це прибирають, бо ми будемо нести відповідальність за те, щоб цієї купи там не було. Зрозуміло, що за один раз така кількість хліба не могла накопичитись, бо це реально багато. Враховуючи розголос, навряд чи хтось тепер зізнається в скоєному, але ми направимо всі сили, щоби прибрати звалище», – каже директор ТОВ Криворізький хлібозавод №1» Андрій Буловінов.

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі