test

Всі новини про життя міста

Спрощений документообіг: YASNO створив зручні умови купівлі газу для бізнесу

YASNO полегшив взаємодію з підприємствами, які купують природний газ. Клієнтам не потрібно щомісяця укладати додаткову угоду та обмінюватися документами з постачальником.

Про це повідомили у пресслужбі компанії YASNO.

Оскільки ціна на газ кожного місяця змінюється, більшість постачальників щоразу укладають нову додаткову угоду зі своїми бізнес-клієнтами. Це не завжди зручно для споживачів, адже потрібно витрачати час та ресурс на підписання та пересилку документів.

YASNO пропонує спрощену процедуру: підприємство єдиноразово укладає договір з постачальником, підписує додаткову угоду, а потім щомісяця лише отримує повідомлення про актуальну ціну і рахунки для оплати. Такий процес є максимально комфортним та швидким для кожної зі сторін.

Нагадаємо, YASNO розвиває комплексну систему енергетичних рішень за принципом dual fuel. Український бізнес може купувати в YASNO одразу електроенергію та газ. Переваги від цього очевидні: співпраця з одним постачальником економить клієнтам час на вирішення операційних питань. Крім того, у такому випадку підприємства можуть мати індивідуальні більш вигідні умови постачання.

«Мати єдиного постачальника, який забезпечує одразу кількома видами ресурсів, – це поширена світова практика. Ми втілюємо її паралельно з удосконаленням процесів обслуговування. Адже переконані, що юридичні клієнти мають займатися бізнесом, а про все інше подбаємо ми. Дистанційні канали, індивідуальний підхід, спрощений документообіг – ми постійно працюємо у цих напрямках, аби забезпечити високий рівень сервісу», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини