asd

Всі новини про життя міста

Сталевою стіною стоїмо за наш кордон: як долучитися до нової бригади Гвардії наступу 

Перші на кордоні, перші в наступі. Вони захищали державний рубіж, боронили Азовсталь, воювали на Лиманському та Бахмутському напрямках. Мешканці Дніпропетровщини можуть приєднатися до штурмової бригади «Сталевий кордон». Це частина Гвардії наступу, яку нині формує Міністерство внутрішніх справ України.  

Добровольці можуть обрати один з восьми підрозділів Гвардії наступу, який найбільше відповідає особистим поглядам. Знайти однодумців та разом наближати перемогу. Тих, хто бажає воювати в лавах прикордонників, запрошують до бригади «Сталевий кордон».   

Основна задача підрозділу – укріпити державний рубіж та посилити оборону й захист країни. Шукають мотивованих патріотів. Тих, хто прагне якнайшвидше очистити українські землі від російських загарбників.

В основі бригади – досвідчені бійці, які вже воювали на сході України. Вони першими зустріли ворога на кордоні. А ще – боронили Азовсталь, брали участь у бойових діях на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Разом з професійними військовими добровольці звільнятимуть українські землі. Та спочатку пройдуть навчання, отримають сучасну техніку, озброєння. До того ж матимуть гідні умови служби, гарантії та пільги від держави.  

Щоб стати частиною нового підрозділу, спочатку слід заповнити анкету кандидата. Зробити це можна онлайн – на сайті storm.mvs.gov.ua. Або ж прийти до одного з дев’яти ЦНАПів Дніпропетровщини. Адреси тут.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи