asd

Всі новини про життя міста

Стало відомо, як у Кривому Розі помирилися п’яний водій і травмований пішохід

Автопригода сталася увечері 10 березня минулого року поблизу зупинки громадського транспорту «вул. Електрична». У цей час по дорозі рухався Chery Amulet, яким керував чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Ще один учасник дорожнього руху – пішохід – вирішив перетнути проїжджу частину в невстановленому місці, а тому спокійно вийшов на дорогу, де й був збитий машиною.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді: закритих переломів кісток правої гомілки зовнішньої кісточки, переднього краю дистального епіфізу великогомілкової кістки, які згідно висновку експерта за своїм характером відносяться до середнього ступеня тяжкості тілесним ушкодженням.

Таким чином, водій вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.286-1 КК України, яке слід кваліфікувати за ознаками: порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані наркотичного сп`яніння.

Прикметно, але 30 травня під час судового засідання захисник повідомив, що між обвинуваченим, з одного боку, та потерпілим, з іншого боку, укладено угоду про примирення.

У документі було зазначено про щире каяття водія, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданих збитків потерпілому. Та й сам пішохід у судовому засіданні зазначив розуміння, що обвинувачений повинен понести покарання за свої дії, але при цьому попросив врахувати його ставлення до скоєного та систематичну допомогу, яку той надавав, продовжує надавати та буде йому надавати у подальшому. Також наголосив, що обвинувачений відшкодував матеріальну та моральну шкоду у повному обсязі, претензій до візаві не має, просить суд не позбавляти волі обвинуваченого.

Зважаючи на це, Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу затвердив угоду про примирення, але водія визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286-1 КК України, та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи