Всі новини про життя міста

Суд Кривого Рогу покарав кривдника чи то за борг, чи то за зґвалтування

15 травня 2022 року один чоловік поспішав на берег річки Саксагань, де в цей момент знаходився його приятель. Останній, за словами фігуранта справи, був винен йому чималу суму, яку брав у борг.

Оскільки віддавати кошти чоловік не мав наміру, то кредитор вирішив його покарати. Слідуючи до вулиці Чігоріна, зловмисник побачив на дорозі палицю, схожу на держак від лопати, але з металевою вставкою. Він її сховав у рукав куртки, а коли побачив візаві, то скористався нею і без попередження двічі вдарив по голові.

Поки потерпілий закривався руками, підсудний вже бив по тулубу. Коли пішла кров і жертва втрачала свідомість, то зупинився. Далі, за словами побитого, він все погано пам’ятає, бо сильно боліла голова. Коли ж хтось запропонував йому допомогу й підвезти в лікарню, він погодився.

Очевидцям потерпілий назвав причину, за що його побив знайомий: нібито хтось йому сказав, що він згвалтував його дружину.

Сам же обвинувачений у судовому засідання заявив, що фізична розправа була виключно через грошові борги.

Щодо тілесних ушкоджень, то лікарі КНП «Криворізька міська лікарня №5» КМР діагностували закриту черепно-мозкову травму (забійні рани лівої надбрівної, лівої скроневої, потиличної областей, перелом лівої скроневої кістки, перелом лівої виличної кістки, перелом нижньої стінки лівої очниці, забій головного мозку), які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень; також закриті переломі 7,8 ребер праворуч, закритий перелом основної фаланги 5-го пальця лівої кисті.

Таким чином, умисні дії підозрюваного  кваліфіковано за ч.1 ст.121 КК України за ознаками тяжкого тілесного ушкодження.

22 листопада 2023 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу призначив підсудному покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, але з випробуванням строком на 2 роки.

Засуджений у суді заявив, що повністю компенсував потерпілому лікування.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі