asd

Всі новини про життя міста

Світлана «Квітка» із Кривого Рогу – солдат Сил ТрО ЗСУ (фото)

У 7-ому окремому батальйоні АРЕЙ УДА розповіли про жінку-військову:

Світлана «Квітка»

Солдат Сил ТрО ЗСУ. Майстер декоративної штукатурки, зараз готує їжу для одного із підрозділів на Запорізькому напрямку.

– «Хороших руськіх» не існує. Якби вони були, цього всього б не трапилось ніколи. Це країна-ненажера, недарма в них одне тіло і дві голови. Жрать в два горла це їх сутність.

– Вся моя родина – чоловік, брат і я пішли в Збройні Сили. С початку березня я намагалась мобілізуватись, мене не брали. Тому я займалась волонтерством, ми готували хлопцям вареники, пиріжки, розвозили по блок-постах, по військових частинах. Потім я потрапила в УДА.

– В мене брат – Дмитро Стельмах, восени загинув під Бахмутом. З 13 хлопців живими залишилось лише двоє, яких він закрив собою. В нього лишилась жінка і два синочки. Ми підписали петицію, щоб на його честь назвали сквер і встановили меморіальну дошку в Кривому Розі. Я їм дуже пишаюсь, він Герой, і немає жодного дня коли б я про нього не думала.

– Ми підемо в наступ, в конкретний наступ і вони тупо обісруться. І ми переможемо завдяки допомозі інших країн, які підтримують Україну. I фінансово. I морально. I технікою. I зброєю. Тому що всі навколо вже зрозуміли, що росія – страна-агрессор, страна-вбивця, яка просто нищить наш люд, дітей, жінок, чоловіків… взагалі все.

Фото: Олег Пальчик

Матеріал: ТРОМедіа

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі